995 A
1948. Sort overtryk sæt. AFA 19.000,-
Kat.nr.:
1-20
1100
—
●
996 F
+BUND. Flyttekasse med 7 Schaubek album/kassetter, samlinger inkl. tidligt.
Kat.nr.:
1000
—
●
997 S
1948-1990. Samling i album, lidt mærker i det tidlige.
Kat.nr.:
400
—
●
998 S
1948-1990. Samling i Schaubek skruebind med lidt mangler her og der, dog er højværdierne i sort og rødt overtryk der (uden garanti), samt valutablokken hængslet og stemplet sæt m.m.
Kat.nr.:
*
1500
—
●
999 S
1948-1990. Tæt på komplet samling i Schaubek skruebind/kassette og lommer
Kat.nr.:
*
800
—
●
1000 S
1948-90. Velbesat samling i Leuchtturm album med lommer og kassette.
Kat.nr.:
—
1400
—
●
1001 R
Berlin. Samling 1948-1990 i 3 Safe-ringbind. Flot samling med mange bedre mærker og komplette sæt.
Kat.nr.:
—
1600
—
●
1002 S
Samling i Leuchtturm album med mange bedre.
Kat.nr.:
*
2700
—
●
1003 S
Indstiksbog med samling inkl. flere gode sæt.
Kat.nr.:
1000
—
●