Cypern

(side 1 af 1)
Katalognr.

973 A
1880. 6 d. gråsort. Sign. Calves. AFA 7000,-
Kat.nr.:
5
800
974 K
TYRKISK. 1974-81. Kartotek samlet dobbelt med komplette sæt inkl. det første.
Kat.nr.:
340
975 S
1880-1986. Samling i ringbind, spredt med Victoria, Edward Georg V. herefter velfyldt.
Kat.nr.:
** *
976 S
LAGER. 2 indstiksbøger med mærker fra ældre til nyere, flere steder samlet ubrugt/stemplet.
Kat.nr.:
** *
220
977 P
Samling på 3 sider.
Kat.nr.:
120
120